Раниери ја посакува клупата на Њукасл

4 копии

Иако низ медиумите во Англија сензационално се споменуваше името на Жозе Мурињо како можен нов предводник на Њукасл, сепак тоа нема да биде така. Еминентниот ...
| | веќе видена | слични

Рафаел Бенитез вчера потврди дека ќе ја напушти тренерската функција во Њукасл, по што целата ситуација за англиските медиуми ја прокоментира легендарниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Њукасл вчера изненади најголем дел од јавноста откако пренесе дека Рафаел Бенитез повеќе нема да биде тренер на првиот тим, со напомена дека меѓусебната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот стратег, Рафаел Бенитез по три години си заминува од Њукасл откако не се договори со раководството на клубот за продолжување на соработката. Оваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Рафаел Бенитез денеска се раздели со Њукасл по што веднаш почна да се шпекулира со имиња за можниот негов наследник.Њукасл денеска потврди дека нема да ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обезбедените видеа и аудио-атеријали се само за овој случај што го отворивме сега, за овие двајца осомничени. А понатаму во истрагата дали ќе се појават докази ...
сите 303 | | | веќе видена

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 123 | | | веќе видена

Неименуван американски претставник, задолжен за одбранбени прашања, за американските медиуми кажал дека „САД се сомневаат дека Иран веќе запленил танкер со ...
сите 127 | | | веќе видена

Притворениот Бојан Јовановски алијас Боки 13, наводно, поради безбедносни и здравствени причини, е сместен во Хашкото одделение во затворот, потврдуваат од ...
сите 524 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раниери ја посакува клупата на Њукасл

Од:
До кого (е-маил):
Порака: