КК Академија ФМП влезе во првата лига на Северна Македонија


Останато

Поранешниот пратеник Антонио Милошоски ги достави снимените материјали од неименуван укажувач до Обвинителството за организиран криминал и корупција, за кои ...
сите 527 | | | веќе видена

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 395 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 295 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во Брисел оствари средба со премиерот, Оливер Спасовски, на која кажа дека НАТО се подготвуваат за церемонијата ...
сите 288 | | | веќе видена

Оливер Спасовски го претвори МВР во дувло на криминалот и негов заштитник. Три години Спасовски ја парализираше полицијата, ги деградираше полициските ...
сите 166 | | | веќе видена

Во соопштението се додава дека во провинцијата се регистрирани 1.693 нови случаи, со што вкупниот број заразени е 61.682. Бројот на новопотврдени случаи на ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КК Академија ФМП влезе во првата лига на Северна Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: