Анастасија Ражнатовиќ откри детали за свадбата на Вељко


Светлана Ражнатовиќ – Цеца многу пати била на мета на јавноста поради нејзиниот брак со Аркан, но фолк ѕвездата многу ретко зборува за починатиот сопруг.Цеца ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ толку е окупирана со вереницата на нејзиниот син Вељко, Богдана Родиќ па и позајмува нејзини лични работи. Пејачката сакала нејзината идна снаа ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ посака нејзината снаа и идна сопруга на синот Вељко да изгледа совршено на еден настан, па ја накити со прстен опточен со дијаманти. Цена на ...
| | веќе видена | слични

Познатите српски пејачки Цеца и Карлеуша веќе со години се во постојана кавга поради која често се среќаваат на суд. Сите знаат дека тие две не се во добри ...
| | веќе видена | слични

Анастасија Ражнатовиќ сподели своја фотографија со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм, која предизвика лавина од коментари. Ќерката на Цеца често е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 34 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анастасија Ражнатовиќ откри детали за свадбата на Вељко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: