Анастасија Ражнатовиќ откри детали за свадбата на Вељко


Светлана Ражнатовиќ – Цеца многу пати била на мета на јавноста поради нејзиниот брак со Аркан, но фолк ѕвездата многу ретко зборува за починатиот сопруг.Цеца ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ толку е окупирана со вереницата на нејзиниот син Вељко, Богдана Родиќ па и позајмува нејзини лични работи. Пејачката сакала нејзината идна снаа ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ посака нејзината снаа и идна сопруга на синот Вељко да изгледа совршено на еден настан, па ја накити со прстен опточен со дијаманти. Цена на ...
| | веќе видена | слични

Познатите српски пејачки Цеца и Карлеуша веќе со години се во постојана кавга поради која често се среќаваат на суд. Сите знаат дека тие две не се во добри ...
| | веќе видена | слични

Анастасија Ражнатовиќ сподели своја фотографија со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм, која предизвика лавина од коментари. Ќерката на Цеца често е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот премиер Еди Рама не го прифати барањето на опозицијата за оставка и нови избори, откако Албанија не доби датум за почеток на преговори со ...
сите 643 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 114 | | | веќе видена

Турскиот претседател, Реџеп Таип Ердоган пред средбата со рускиот претседател Владимир Путин, изјави дека Анкара после средбата ќе преземе понатамошни чекори ...
сите 563 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анастасија Ражнатовиќ откри детали за свадбата на Вељко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: