Богатство на ушите на Бијонсе: Обетките кои ги носи вредат милиони (фото)


2 копии
2 копии

Пејачката Џој Вила на доделувањето на Греми наградите се појави со скандалозен фустан и предизвика лавина коментари. Минатата година кралицата на скандалите на ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на мегапопуларната Бијонсе, шестгодишната Блу Ајви Картер израсна во вистинска дива, најмногу благодарение на нејзините родители милионери. Поради ...
| | веќе видена | слични

И Рита Ора беше на доделувањето на “Греми” наградите во Њујорк а големо внимание пејачката предизвика на црвениот тепих поради проблемите со фустанот кој го ...
| | веќе видена | слични

Поп ѕвездата од Барбадос заблескала во розов костим со потписот на Адам Селман, а пред тоа носела капут со потписот на Александер Ваутхиер. Престижните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 227 | | | веќе видена

Соопштение од Коалицијата ЗА европска Македонија: Во сабота (22 септември) Коалицијата ЗА европска Македонија ќе одржи повеќе средби со граѓани, трибини и ...
сите 70 | | | веќе видена

По големата победа на Вардар на гостувањето кај Монпелје во првото коло, фановите на социјалните мрежи испратија голем број критики оти МРТВ од оваа сезона ...
сите 154 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:00 часот во Куманово на бул.„Октомвриска Револуција“ во близина на крстосницата со ул.„Пионерска“, се случила сообраќајна ...
сите 188 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 145 | | | веќе видена

Дамјан Костовски викан „Американо“ и Дејан Стојчески викан „Глауч“ се двајцата двајцата Гостиварци се кои вчера ја попречуваа екипата на Економски Лидер да си ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богатство на ушите на Бијонсе: Обетките кои ги носи вредат милиони (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: