Лулка на раскош: Погледнете во домот на Натали Портман

Секогаш постои длабока љубопитност во врска со приватниот живот на познатите личности, што прават кога не се пред камера, како се однесуваат и што е најважно-каде живеат? За среќа, понекогаш можеме да погледнеме во домовите на добро познатите холивудски ѕвезди и да добиеме одредена претстава за нивниот животен стил. Токму на овој начин обичните луѓе имагинарно уживаат во сјајот на луксузот. Па, како многумина така и славната актерка Натали Портман „ги отвори вратите“ од својот дом којшто се наоѓа во близина на Санта Барбара. Дизајнирана од страна на архитектот Бартон Маерс, куќата зафаќа површина од 370 метри квадратни, а истата располага со 4 спални соби и 5 бањи и прекрасна кујна. Како изгледа „скромниот“ дом на актерката погледнете сами.
| | веќе видена | слични
2 копии

Двегодишната ќерка на актерскиот пар Ештон Качер и Мила Кунис е вистинска генијалка. Имено, гордиот татко се пофалил дека неговото девојче веќе зборува три јазици. Двегодишната ќерка на актерскиот пар Ештон Качер и Мила Кунис е вистинска генијалка. Имено, гордиот татко се пофалил дека неговото девојче веќе зборува три јазици. Актерот Ештон Качер е неверојатно горд на својата двегодишна ќерка Вајат Изабел, за која вели дека разбира и може да зборува на руски, шпански и англиски јазик. Овој факт не го знаев до неодамна, но наводно девојчињата напредуваат побрзо отколку момчињата", изјавил Качер во емисијата на Џими Фалон, "The Tonight Show". Eштон исто така признал дека е подобар син откако станал татко. Штом добив деца, им кажав на моите родители бидејќи немав поим колку тие ме сакаат. Ваквата прослава се случува секој ден кога ќе ја отворам вратата, секој ден кога влегувам во нивната соба и ги гледам наутро, секој ден кога ќе споделиме некоја мала тајна или проследуваме мали пораки меѓусебно. Улогата на ...
| | веќе видена | слични

Чудно, но девојките растат побрзо од момчињата, не го знаев тоа, призна холивудскиот актер Ештон Катчер, кој беше гостин на “Вечерното шоу со Џим Фелон”. Тој го изјави ова по повод лингвистичките способности на двете деца, кои ја одгледуваат со својата колешка Мила Кунис – 2-годишната ќерка Вајат и 6-месечниот син Дмитриј. “Ќерка ми, кој е на две и пол години, знае три јазици – руски, шпански и англиски. Таа го разбира сето тоа и може да зборува “, раскажа 39-годишниот актер. Со неговиот син сепак нештата не стојат така: “Мојот син, напротив, е многу бавен, макар и да е таков еден темперамент. “Лази” како птеродактил и уште не оди “, не без хумор призна Катчер. Освен тоа момчето веќе вели “мама”, но до “тато” уште не е стигнато. “Вајат рече” тато “уште на четвртиот месец, додека синот само издава чудни звуци”, издаде уште актерот. Запознаените не се изненадени од тоа. Заради децата Мила Кунис се откажа од голем број проекти, а папараците ги гледаат најмногу со неа.
| | веќе видена | слични

Ештон Качер е во брак со Мила Кунис веќе две години и имаат две деца. Сепак, нивната бајка не започнала како љубовна врска, туку како што изјави Ештон, се започнало како во филмот „No Strings Attached“. Најпрво тие двајца се запознале на снимањето на „That 70s Show“, уште кога биле тинејџери. Иако во шоуто беа момче и девојка, тие воопшто не се гледале. Тој подоцна стапи во брак со Деми Мур, а Мила беше во врска со Меколи Калкин. Сепак, во 2012 година, кога и двајцата немале партнери, налетале еден на друг на една забава и од тогаш почнале да се гледаат само за секс. - Знаеше дека не сум подготвен за врска, а и јас го знаев тоа. Беше смешно бидејќи јас само што завршив со снимањето на филмот „No Strings Attached“, а таа го снимаше филмот „Friends With Benefits“, па изгледаше како буквално да сме во некој од тие два филмови, објаснил Ештон. Сепак, чувствата почнале и кај двајцата да се појавуваат истовремено. По некое време решиле да го официјализираат нивниот однос и беа во врска, а по две години се ...
| | веќе видена | слични

Мила Кунис деновиве се прошета низ врелиот Лос Анџелес облечена во маица со гол грб и тесни фармерки, а нејзиниот сопруг Ештон Качер го опиша започнувањето на нивната врска како „чудно и брзо“. Мила Кунис во средата беше излезена на лосанџелеската жега да го прошета кучето облечена во интересна пругаста маица. Актерката, 33, ја искомбинира маицата без ракави со тесни фармерки и бели патики. Оваа комбинација ја истакна тенката става на мајката на две деца. Ова е само седум месеци откако актерката, 33, го роди синот Димитри. Со сопругот Ештон Качер, 39, ја имаат и ќерката Вајат, која има две години. Додека Мила беше дома на западниот брег на САД, Ештон ја промовираше комедијата „Ранчот“ во Њујорк во средата. Во интервјуто за Шоуто на Хауард Стерн, тој се присети како почнала неговата романса со Мила по разводот од Деми Мур. Тој и Мила се познаваа со години, и се бакнаа на малите екрани кога тој имал 19 години, а таа 14 години. Повторно се зближија по крајот на неговиот прв брак во 2013 година, а се венчаа во ...
| | веќе видена | слични

 Љубовната приказна на Мила Кунис и Аштон Качер започна уште во далечната 1998-ма година кога двајцата актери беа дел од снимањето на серијата „That ‘70s Show“. По отприлика 20-тина години од тој момент, двојката се пресели во својот нов дом, куќа на плажата во Санта Барбара вредна 10 милиони долари. Куќата на познатата холивудска двојка има класичен калифорниски стил, 6 спални соби, 6 бањи и истата е на само неколку часа од нивниот дом во Беверли Хилс. Па, како изгледа погледот кон океанот од нивниот нов фамилијарен дом, погледнете сами:
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лулка на раскош: Погледнете во домот на Натали Портман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: