Кит Харингтон: „Доста ми е од Game of Thrones“


Сега сите се нетрпеливи бидејќи новиот трејлер открива дека не чека возбудлива и неверојатна сезона. Ако сте и вие меѓу бројните верни обожаватели кои не можат ...
| | веќе видена | слични

Кит Харингтон откри дека снимањето на последната сезона на Game of Thrones ги оставило оние кои се вклучени во глумата на серијата емоционално и физички ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии

На доделувањето на „Златните глобуси“, награди чија цел е да им се даде почест на најдобрите филмови и серии од изминатата година, мал тизер од последната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 896 | | | веќе видена

Кандидатка за нова министерка за финансии ќе биде Нина Ангеловска, додека за функцијата нови замени-министри за економија, за образование и за политички систем ...
сите 137 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 227 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 153 | | | веќе видена

Воислав ЗАФИРОВСКИ Долго размислував дали вреди да се пишува на темата Рекет, за инволвираните во аферата, особено за Јанева и генералите кои "после битката" ...
сите 119 | | | веќе видена

Мерката притвор од 30 дена на Јанева и беше доделена поради можност од бегство, влијание врз сведоци и инволвирани во истрагата за предметот „Рекет“ и ...
сите 149 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 74 | | | веќе видена

Синоќа во 23.40 часот во СВР Битола, Ф.И.(26) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека на патот Градско – Прилеп, додека го управувал неговото патничко возило ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кит Харингтон: „Доста ми е од Game of Thrones“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: