Кирјос „удри“ по Ѓоковиќ: Тој е болен сите да го сакаат!


2 копии
6 копии
5 копии

Ник Кириос е еден од најконтровезните тенисери на денешницата, Австралиецот често знае да ја испровоцира публиката или противниците со своето однесување на ...
| | веќе видена | слични

Ник Кирјос успеа да го победи Данил Медведев на турнирот во Рим, но повторно смисли глупост и во еден момент и во тек на играта му го покажа задникот на ...
| | веќе видена | слични

Ник Кирјос несомнено има огромен тениски талент, но неговиот проблематичен темперамент најчесто прави да биде исвиркуван од фановите и критикуван од страна на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

На седницата  единствена точка на дневен ред е предлогот од претседателот на Собранието, Талат Џафери, за одземање на мандатот на Никола Груевски.. Седницата е ...
сите 392 | | | веќе видена

Данкан Лоренс и ја донесе победата на Холандија на Евросонг и тоа по цели 44 години. Интересно е дека пред финалето кладилниците на 24 – годишниот Холанѓанец ...
сите 329 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 239 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кирјос „удри“ по Ѓоковиќ: Тој е болен сите да го сакаат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: