Кирил Џајковски и Lion D го промовираат нивниот „Music Man“ (ВИДЕО)


2 копии

Ова лето гејмерите ги очекуваат неколку навистина интересни наслови… Ќе се најде тука нешто за секофо, па ако времето продолжи да биде променливо како досега, ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Останато

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 205 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 326 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 144 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кирил Џајковски и Lion D го промовираат нивниот „Music Man“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: