Патниците нкогаш не биле вака исплашени - избрал најлошо место да запали цигара


Маж, кој стоел на метро станица на Менхетен додека се приближувал воз се одлучил да се движи по колосекот, а сите биле ужаснати од глетката, бидејќи мислеле ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фото: АрхиваKлучеви што останале на пултот во кабината на машиновозачот биле причината за доцнењето на возот на релација Скопје-Битола. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични

Двајцата загинати се мажи на возраст од 42 години , кои се возеле со опел омега. Рампата на пругата била спуштена , но тие се обиделе да ја преминат преку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дел од грчките пратеници се соочени со закани пред гласањето за доверба на владата на премиерот Алексис Ципрас и договорот за името со Македонија. Заканувачки ...
сите 556 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 311 | | | веќе видена

Грчкиот весник „То Вима“ информира дека Преспанскиот договор може да биде ратификуван во грчкиот парламент и со помалку од 151 пратеник, кои инаку му се ...
сите 592 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Патниците нкогаш не биле вака исплашени - избрал најлошо место да запали цигара

Од:
До кого (е-маил):
Порака: