Повеќемина мртви откако автомобил удрил во група луѓе во Кина

4 копии

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 185 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повеќемина мртви откако автомобил удрил во група луѓе во Кина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: