Некој си игра со колички на задникот на Кендал

Кендал Џенер денес објави фотографија на која е гола во „doggy style“ поза, со автомобил играчка позиционирана на нејзиниот задник. Фотографот не е познат, а фотографијата е насловена „RoadTrippin Like“. Последното појавување на Кендал во јавноста беше исто така деновиве, на познатиот фестивал Коачела кој се одржува во Калифорнија.
| | веќе видена | слични

Кендал Џенер , најмладата сестра од кланот Кардашијан која во светот на шоубизнисот се пробива како фото-модел, на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од својот гол задник. Без оглед на тоа што Кендал се обидува да се дистанцира од опашката која ја влече од своето семејство, кланот Кардашијан, покажа дека сепак крушата под круша паѓа. Со оглед на тоа што нејзината славна сестра, старлетата Ким Кардашијан се прослави со својот енормен огромен задник, се чини дека на Ким не и текнало да ја направи позата која ја направи Кендал, која на својот гол задник ставила играчка автомобил и напишала коментар „Пат под нозе“.
| | веќе видена | слични

Најмладата од кланот Кардашијан/Џенер, Кендал Џенер, во светот на шоубизнисот се пробива како фото-модел, и на типката добро ѝ оди тоа. Без оглед на тоа што Кендал се обидува да се дистанцира од „вината“ која ја влече од своето семејство, кланот Кардашијан, покажа дека „крвта вода не бидува“ и не е нешто многу поразлична во привлекување на јавното и медиумско внимание од своите сестри. Посебно со една фотографија која неодамна ја објави на својот Инстаграм профил. Со оглед на тоа што нејзината славна сестра, старлетата Ким Кардашијан се прослави со својот голем задник, се чини дека на Ким не ѝ текнало да ја направи позата која ја направи Кендал, која на својот гол задник ставила играчка автомобил и напишала коментар “RoadTrippin like”.
| | веќе видена | слични

Најпопуларното семејство Кардашиан не може, а да не го привлече вниманието кон себе. Најчесто тоа го прави старлетата Ким, но овојпат Инстаграм „гореше“ од голиот задник на најмладата сестра Кендал Џенер. Фановите во коментарите се сложија дека сцената потсетува на дел од спотот за “Blurred lines”. Не знаеме кој ја направи фотографијата, но сигурно е дека таа го запали интернетот!
| | веќе видена | слични

Најпознатото семејство на светот повторно го привлекува вниманието. Сестрите Кардашијан изгледа се натпреваруваат која ќе објави попровокативна фотографија. По стапките на Ким Кардашијан тргна и Кендал Џенер. Овој пат таа одлучи да го покаже голиот задник на кој балансира мало автомобилче. Фановите во коментарите се сложија дека сцената потсетува на дел од спотот за “Blurred lines”. Не знаеме кој ја направи фотографијата, но сигурно е дека таа го запали интернетот!
| | веќе видена | слични

Кендал Џенер продолжува со објавувањето жешки фотки на социјалните мрежи, а последната во низата ја прикажува гола, во догистајл поза, со автомобил играчка на задникот. Не е познато кој ја направил фотографијата, ниту кој го постигнал балансот на автомобилот на задникот на 19-годишната Џенер. Кендал Џенер на фестивалот Коачела
| | веќе видена | слични

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 271 | | | веќе видена

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 296 | | | веќе видена

Груевски ќе се врати во Република Македонија и тука ќе ја отслужи казната. Наводите во барањето за азил се целосно лажни и очекуваме дека унгарските власти ќе ...
сите 359 | | | веќе видена

„Обезбедуваме повеќе пари кај граѓаните и раст на платите за подобра живејачка. Последните официјални податоци на Државниот завод за статистика го потврдуваат ...
сите 228 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 336 | | | веќе видена

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Некој си игра со колички на задникот на Кендал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: