Ким прошета низ Лос Анџелес „завиткана“ во весник и по апостолки (фото)

 Само Ким има храброст да се појави во здолниште и чанта со принт од весник, обична бела маичка и апостолки на штикла... Ким Кардашијан секогаш изненадува со ...
| | веќе видена | слични

Во текот на летните горештини воопшто не е едноставно да изгледате уредно на работното место, а притоа да се чувствувате и пријатно. Сепак, она што ...
| | веќе видена | слични

Летото е совршен период за целосно бели комбинации. И од практичен и од естетски аспект, монохроматските бели аутфити се секогаш добра идеја како да изгледате ...
| | веќе видена | слични

 Уличната мода во скандинавските земји наметнува стил кои блогерките очигледно со задоволство го прифаќаат – апостолки во секојдневни комбинации. Уште ...
| | веќе видена | слични

 Високите температури сигурно ви претставуваат тешкотија при комбинирањето на деловни комбинации. Смислувањето стилски деловни комбинации во кои нема да ...
| | веќе видена | слични

Еден модел на здолниште, комбинирано на неколку различни начини – практично решение за секогаш свеж изглед. Како пример го земавме здолништето со животински ...
| | веќе видена | слични

Иако летото асоцира на еднобојни или цветни здолништа, оваа сезона трендот наложува нешто посмели принтови. Сè повеќе девојки и жени во своите летни комбинации ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ денеска организира протестен марш од Обвинителството до Врховниот суд во 18 часот за, како што велат од партијата, да се упати порака за почитување ...
сите 244 | | | веќе видена

Граѓаните кои имаат патни документи од други држави, може да патуваат и да излегуваат од државата со тие пасоши, ова е содржината на телеграмата која од МВР ја ...
сите 183 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 113 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 340 | | | веќе видена

СДСМ како одговорна и демократска партија преку Законот за јавно обвинителство овозможува ослободување на правосудството и создава услови за независно и ...
сите 149 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким прошета низ Лос Анџелес „завиткана“ во весник и по апостолки (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: