Кијану Ривс е ѕвездата на новата видеоигра „Cyberpunk 2077“


2 копии
2 копии

 Се вози со јавен превоз, се откажува од дел од заработувачката за доброто на одреден филм, донира за болни дечиња и мотивација во животот не му се парите. ...
| | веќе видена | слични

Безброј пати досега сме слушнале дека е Кијану Ривс „цар“, а сега тоа го потврди и анкетата… Да! Сега тоа е и официјално, бидејќи во големата интернет анкета ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кијану Ривс одамна е многу популарен благодарение на одличните улоги во голем број на квалитетни филмови, а неговата најнова улога во играта “Cyberpunk 2077” ...
| | веќе видена | слични

Во моментов е еден од најомилените актери од Холивуд, спонтано тој стана и “интернет ѕвезда“ според позитивните коментари на сцијалните мрежи. По пишувањето за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 182 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 112 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Мафијата на ВМРО-ДПМНЕ се обидува да зададе последен удар врз судството, обвини Бојан Маричиќ од владеачката СДСМ за време на синоќешната дебата на Алсат на ...
сите 112 | | | веќе видена

Кумановските чевлари се загрижени затоа што коронавирусот се шири на италијанско тло, и велат дека каква било блокада на увозот или извозот ќе има штетни ...
сите 252 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кијану Ривс е ѕвездата на новата видеоигра „Cyberpunk 2077“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: