Кијану Ривс е вистински џетлмен - никогаш не ги допира жените со кои се фотографира


Facebook група укажа на уште една прекрасна карактеристика на обожаваниот и мистериозен холивудски актер Кијану Ривс. Обожавателите забележаа дека 54 е ...
| | веќе видена | слични

„Не сум непристоен кон луѓето, но повеќе сакам да кажам „Здраво“, „Како си?“, „Што правиш денес?“ - објаснил актерот. Претходниот период пишувавме за тоа зошто ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Се вози со јавен превоз, се откажува од дел од заработувачката за доброто на одреден филм, донира за болни дечиња и мотивација во животот не му се парите. ...
| | веќе видена | слични

Безброј пати досега сме слушнале дека е Кијану Ривс „цар“, а сега тоа го потврди и анкетата… Да! Сега тоа е и официјално, бидејќи во големата интернет анкета ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кијану Ривс одамна е многу популарен благодарение на одличните улоги во голем број на квалитетни филмови, а неговата најнова улога во играта “Cyberpunk 2077” ...
| | веќе видена | слични

Во моментов е еден од најомилените актери од Холивуд, спонтано тој стана и “интернет ѕвезда“ според позитивните коментари на сцијалните мрежи. По пишувањето за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 423 | | | веќе видена

СДСМ продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата ја поставија мнозинството пратеници преку изгласаниот Закон за јавно ...
сите 428 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 275 | | | веќе видена

Кинеските здравствени власти денеска апелираа до лицата кои се излекувани од новиот коронавирус да дадат крв заради лекување други пациенти. Крвната плазма на ...
сите 404 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска преку својата ФБ страница соопшти дека со задоволство ја прифаќа поканата. -Не бегам од соочување и не бегам од вистината, а Заев ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кијану Ривс е вистински џетлмен - никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Од:
До кого (е-маил):
Порака: