Кевин Костнер откри голема тајна од легендарниот филм „Телохранител“ со Витни Хјустон


Актерот Кевин Костнер проговори за големата тајна од снимањето на филмот „Телохранител“ од 1992 година во која беше главна ѕвезда. Имено, на плакатот за филмот ...
| | веќе видена | слични

Поминаа 27 години од премиерата на филмот на Мик Џексон „Телохранител“ („The Bodyguard“) во кој главните улоги ги толкуваа Витни Хјустон и Кевин Костнер, а ...
| | веќе видена | слични

Витни во тоа време била огромна ѕвезда, а филмот го промовирал плакатот на кој нејзиното лице всушност и не се гледа. Поминаа 27 години од премиерата на филмот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне претежно во крајните планински региони ќе има услови за појава на краткотрајна нестабилност ...
сите 276 | | | веќе видена

Како Управата за семе и саден материјал би можела да блокира капитални инвестиции, да добие замерки од меѓународната заедница, или да не работи транспарентно, ...
сите 90 | | | веќе видена

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 148 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 194 | | | веќе видена

Министерството за правда го објави новиот Предлог-закон за Јавно обвинителство во кој, како што наведуваат во соопштение, се здружуваат постојните капацитети ...
сите 72 | | | веќе видена

Откако се обелодени случајот „Рекет” во кој е уапсен Бојан Јовановски или Боки 13, а истиот ден таа реши да ја депонира оставката, Катица Јанева стана топ тема ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кевин Костнер откри голема тајна од легендарниот филм „Телохранител“ со Витни Хјустон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: