Кендал Џенер во лошо испланиран фустан, се разголе повеќе од потребното (фото)

2 копии

 Kендал Џенер важи за еден од најбараните модели во светот, а каде и да се појави таа не останува незабележана. Во вторникот, Кендал беше почесен гостин на 70-тата годишница на Longchamp во Париз, а со нејзиниот изглед таа ги привлече сите погледи кон неа. Џенер се појави со храбар стајлинг, облечена во гламурозен фустан од чипка кој е речиси целиот проѕирен, а одоздола носеше кратки тесни шорцеви со висок струк. Со длабоко деколте и речиси целосно откриена кожа Кендал изгледаше совршено, но еден детаљ им „падна“ на сите во очи, а тоа е откриената града на проѕирниот материјал кој не е соодветно покриен. Независно дали грешката е намерна или случајна - Кендал знае како да се носи со тоа:
| | веќе видена | слични

Атрактивната манекенка во секоја прилика со провокативни фотки на кои има малку облека на себе покажува дека одлично се чувствува во својата кожа. Во проѕирен црн фустан кој ги истакнуваше нејзините атрибути Емили се појави и на доделувањето на Еми наградите во Лос Анѓелес.
| | веќе видена | слични

Една од најбараните манекенки на светот ,  Кендал Џенер , покаж уште еднаш зошто е на врвот на модната индустрија. На забавата во чест на 70 годишнината од луксузниот бренд Longchamp во Париз , чие е заштитно лице , се појави како почесен гостин во елегантен црн фустан . Манекенката покажа повеќе отколку што треба , но сепак гостите беа воодушевени.
| | веќе видена | слични
3 копии

Македонската пејачка Каролина Гочева со својата појава секогаш и секаде привлекува огромно внимание.Таа на настан во соседна Србија се појави облечена во црн чипкаст фустан, кој открива доволно и онолку колку е потребно за Каролина да ги истакне своите атруибути, односно долгите нозе по кои е препознатлива, погледнете.
| | веќе видена | слични

Во црн проѕирен фустан, со тул и чипка, поп ѕвездата Каролина Гочева дојде на прославата на јубилејот на „Диоптра“, во Скопје. Каролина, која беше облечена по замислата на нејзината стилистка Цаци Паковска овој пат го сврте вниманието, затоа што беше елегантна, но провокативна и секси. Црниот елегантен фустан со проѕирен тул го надополнила со црно-бела чанта и елегантни сандали. Каролина, со години важи за една од најубаво облечените на домашната естрада, а последниве месеци таа е ангажирана и во реклами напознатите брендови за облека кај нас. Текстот (Фото) Каролина провокативна на јубилејот на „Диоптра“ е превземен од Reporter.mk .
| | веќе видена | слични

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 235 | | | веќе видена

По средбата со неговиот француски колега Емануел Макрон во Париз, српскиот претседател Александар Вучиќ одговарајќи на новинарски прашања рече дека очекува ...
сите 468 | | | веќе видена

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 139 | | | веќе видена

Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на синоќешната седница, едногласно одлучи генералниот секретар Игор Јанушев да биде шеф на Републичкиот изборен штаб на ...
сите 69 | | | веќе видена

Во главниот град на Боливија, Сукре, избија судири откако опозициската лидерка во Сенатот, Жанин Анес, се прогласи за привремена претседателка на земјата, по ...
сите 220 | | | веќе видена

Нема да се создаде голема коалиција порачаа шпанските социјалисти и конзервативци, иако на парламентарните избори ниту една партија не доби доволен број ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кендал Џенер во лошо испланиран фустан, се разголе повеќе од потребното (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: