Кендал Џенер е симпатично провокативна во новата кампања

Моделите се чини како да тргнале по стапките на сестрата на Кендал, Ким Кардашиан, со зачестеното прикажување на својот задник. Кендал и Бела го впиваат ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кендал Џенер е симпатично провокативна во новата кампања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: