Кендал Џенер и Индиа Мур се расоблекоа за #mycalvins


2 копии

Реалити ѕвездата Кајли Џенер покажа сомнително заоблено стомаче пред два дена. Фановите на најмладата милијардерка во светот се убедени дека таа е бремена со ...
| | веќе видена | слични

Старлетатата, која неодамна стана една од најмладите милијардерки, Кајли Џенер, одлучила да го зголеми своето богатство со лансирање нов бренд кој ќе продава ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичките штабови работат на предизборните агенди. Сериозно е тоа дека овој случај со Законот за јазици се растега во 2 краја, но ниту еден не е пријатен за ...
сите 293 | | | веќе видена

Од друга страна, вицепремиерот Бујар Османи вели дека ќе се почитуваат препораките преку создавање на капацитети со цел имплементирањето на двојазичноста да не ...
сите 116 | | | веќе видена

Еден од туристите кои го напуштиле островот пред ерупцијата били Геоф Хопкинс кој раскажал дека никогаш нема да ги заборави врисоците на повредените луѓе. – ...
сите 99 | | | веќе видена

Соработката на полициите на Република Македонија и Република Словенија е на извонредно високо ниво, а во наредниот период продолжуваме во ист правец, изјави ...
сите 72 | | | веќе видена

По денешното рочиште на случајот „Рекет” од однесување на судијката и обвинителката за организиран криминал при испитувањето на сведоците и обвинетите, станува ...
сите 130 | | | веќе видена

Во пресрет на претстојните предвремени избори партиите влегоа во уште еден клинч. Овој пат тема финансирањето на претходната претседателска изборна кампања. ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кендал Џенер и Индиа Мур се расоблекоа за #mycalvins

Од:
До кого (е-маил):
Порака: