Kelly Brook позираше за рекламата на Gina Shoes!

Навикнавме да ја гледаме британската убавица Kelly Brook разголена во списанија. Oвој пат ја имаме повторно во секси издание но од различна причина. Kelly Brook позираше за новата рекламна кампања на познатиот бренд на женски чевли Gina Shoes . За сликите можам да кажам дека се супер за нашите машки и шенски читатели. Женските нека се фокусираат на штиклите, а ние машките ќе се фокусираме на Kelly. :)
| | веќе видена | слични

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 119 | | | веќе видена

Охрид, 26. септември 2018 (ИНПРЕС) – На крстосницата од улиците „Нада Филева“ и „Аргир Маринчев“ во Охрид, вчера се случи сообраќајна незгода во која е потешко ...
сите 214 | | | веќе видена

Овните се хипохондрични, Биковите страствени со Скорпиите, Близнаците вртат нов лист, Лавовите откриваат тајни… Овен Доколку се занимавате со приватен бизнис, ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Kelly Brook позираше за рекламата на Gina Shoes!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: