Најсексипилната жена сними календар со кој го одзема здивот

2 копии

Кели Брук сними нов едиторијал за својот календар за 2013 година со високи чизми и секси провидна долна облека, но и седната на мотор. Навистина, со зборови е невозможно да се опише нејзиниот сексапил.
| | веќе видена | слични
2 копии

Атрактивната британска актерка, моделка и водителка Кели Брук (32), на Твитер објави фотографија која ја снимила за новиот календар за 2013 година. Судејќи според фотографијата, се чини дека 2013 ќе биде жешка година.
| | веќе видена | слични

Останато

Дигитални мерачи на брзина ќе бидат поставени во близината на пет средни училишта во Скопје. Овие инструменти постојано ќе ја детектираат брзината со која ...
сите 138 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
сите 21 | | | веќе видена

Своите очекувања во пресрет на следниот дуел во ЛШ ги сподели тренерот на македонскиот шампион Роберто Гарсија и левото руско крило Тимур Дибиров. Тренерот на ...
сите 136 | | | веќе видена

Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија.Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
сите 90 | | | веќе видена

Министерот за финансии Драган Тевдовски денеска изјави дека поддржува наоѓање решение со кое ќе се овозможи пензионерите без дополнителни приходи да немаат ...
сите 75 | | | веќе видена

Градоначалникот Јован Стојаноски и секретарот Игор Бежоски, денес имаа работна средба со Џеват Кицара, Директор на Институтот за стандардизација и ...
сите 21 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најсексипилната жена сними календар со кој го одзема здивот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: