Војвотката Кетрин шармантна во син труднички фустан во претпоследниот месец од бременоста


Војвотката Кетрин се очекува следниот месец да го роди своето трето дете. Но, напредната бременост не ја спречува да ги испочитува кралските обврски. ...
| | веќе видена | слични

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам ги делат само неколку недели до доаѓањето на најновиот член на кралското семејство. Третото дете на парот се очекува да ...
| | веќе видена | слични

Британските медиуми на ЈуТјуб наишле на снимка од Кејт Мидлтон од 1995. година. Станува збор за снимка од училишна претстава на која гатач на 13-годишната Кејт ...
| | веќе видена | слични

Деновиве на интернет исплива видео од една шкотска претстава од 1995 година, во која денес сопругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон, на тогашни 13 години ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички самит по повод 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, во серијата ...
сите 90 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 68 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена

Адвокатот на притворениот ексминистер за транспорт Миле Јанакиески ја оспори во негово име службената белешка од УБК, со која се тврди дека ќе бега и тој како ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Војвотката Кетрин шармантна во син труднички фустан во претпоследниот месец од бременоста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: