Кејт блесна во бела тоалета на британските филмски награди, а сите го забележаа детаљот кој го носела во знак на сеќавање на принцезата Дајана


Доделувањето на Британските филмски награди (BAFTA) во салата Ројал Алберт во Лондон привлече големо внимание кај јавноста, како поради добитниците на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам се почесни кралски гости на вечерашното доделување на наградите BAFTA 2019. На црвениот тепих во Лондон, 37-годишната ...
| | веќе видена | слични

 Вечерва во Лондон се одржуваат 72-те БАФТА награди, а на црвениот тепих беше очигледно дека ѕвездите се потрудиле да го достигнат Холивудскиот гламур. Иако ...
| | веќе видена | слични

 Кога еднаш ќе го видите, нема да може да престанете да го гледате најлутиот фустан на светот, кој го носи Кејт Мидлтон. Војвотката од Кембриџ, за посетата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не е тајна дека принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт имаат дадилка за децата. Дадилката Марија Борало (47) од Шпанија речиси се откажала од приватниот живот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 128 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 216 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејт блесна во бела тоалета на британските филмски награди, а сите го забележаа детаљот кој го носела во знак на сеќавање на принцезата Дајана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: