Кажете што сте во хороскоп и откријте кој коктел е за вас

 Способноста да исполнат ветување за некои луѓе е невозможна мисија – кои хороскопски знаци припаѓаат во оваа група? Според астрологијата, некои хороскопски ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Овие четири знаци во зодијакот се најголемо злопамтило. РАК Ракот е емотивец и ако го повредите еднаш не очекувајте простување. За нив предавството е толку ...
| | веќе видена | слични

Припадниците на овие хороскопски знаци не им даваат толку лесно втора шанса на другите и важат за најголеми злопамтила. Рак Раковите се големи емотивци, штом ...
| | веќе видена | слични

 Некои жени сакаат да ги измачуваат потенцијалните партнери, па мажите мора да се потрудат малку повеќе за да ги освојат жените во овие 3 хороскопски знаци. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овенот е страствен, но многу себичен, Близнаците се креативни, но и неверни, Шкорпијата е страствена, но и опасна… кој е тогаш најдобар? Овен Неговата снажна ...
| | веќе видена | слични

Некои луѓе едноставно не можат да избегаат од сопствената негативност. А постојат и луѓе кои се гледаат низ призмата на оптимизмот. Доколку не сте оптимисти ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кога станува збор за расправии, секој хороскопски знак има свој начин на кој го покажува и искажува незадоволството. Некои ќе викаат да ги чуе цело маало, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 238 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кажете што сте во хороскоп и откријте кој коктел е за вас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: