Катица Јанева имала и трет телефон?

20 копии

Заврши вештачењето и на вториот мобилен телефон на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, потврдија за МИА од Јавното обвинителство, но како што ...
| | веќе видена | слични

Во првиот мобилен телефон кој и беше одземен на специјалната обвинителка Катица Јанева во случајот „Рекет“ не било најдено „ништо посебно“, потврдиле од ...
| | веќе видена | слични

Јавното обвинителство соопшти дека не може да сподели детали по завршеното вештачење на вториот мобилен телефон на специјалната јавна обвинителка Катица ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
10 копии

Шефицата на Обвинителството за организиран криминал и корупција Вилма Рускоска за Канал 5 потврди дека е извештачен и вториот мобилен телефон на Катица Јанева. ...
| | веќе видена | слични

Рускоска за Канал 5 вели дека во него нема ништо, односно дека е форматиран со сменет I Cloud. Инаку за овој телефон, синот на обвинителката Јанева тврдел дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Има добри основи за напредок во преговорите меѓу СДСМ и ДУИ. Заврши работната средба меѓу претседателите на СДСМ и ДУИ, Зоран Заев и Али Ахмети и генералните ...
сите 623 | | | веќе видена

Учениците до трето одделение да одат во училиште, а за останатите да има онлајн настава односно да учат од дома, предложи Комисијата за заразни болести на ...
сите 513 | | | веќе видена

Граѓаните кои преку „Еуростандард банка“ добивале социјална помош, додаток за детска заштита и згрижувачките семејства до 25 август треба да отворат нови ...
сите 213 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 192 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 87 | | | веќе видена

Луѓе од придружбата на Кристијано Роналдо ги негираат сториите кои се појавија денеска и кои велеа дека Португалецот бил понуден на Барселона, ЦР7 планира да ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катица Јанева имала и трет телефон?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: