Карти: Јувентус – Болоња


Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карти: Јувентус – Болоња

Од:
До кого (е-маил):
Порака: