Порно актерот ,,КАРЛО БОС,, на исцелување кај ИВАН ИСЦЕЛИТЕЛ !

2 копии

Познатиот и признат во светот единствениот македонец актер во филмовите за возрасни Гоце Гиновски алиас карло бос бил толку урочен од жените што уроците му влијаеле на лјубовниот живот веќе две години како е во Македонија, и какао се одмара без ангажман па решил да рипне во тавче но никако неможе да најде девојка за озбилно македонскиот менталитет е таков што македонките се изненадени од способностите на Карло и и прочуеноста што снимил 230 филмови, па никако да се решат да стапат во сериозна врска со надалеку познатиот актер за возрасни филм но знаејќи ги македонките се плашат од озборување па така карло се обрати кај најпознатиот Светски Исцелител Иван да му помогне да му ги отфрли уроците и да му посака среќа и просперитет за женидба!!
| | веќе видена | слични

Порноактерот Гоце Гиновски, алијас Карло Бос, бил толку урочен од жените што уроците му влијаеле на љубовниот живот веќе две години како е во Македонија. Додека одморал без ангажман, решил да рипне во тавче, но никако не можел да најде девојка за озбилно. Затоа решил помош да побара од Иван Исцелителот. „Македонскиот менталитет е таков што Македонките се изненадени од способностите на Карло и прочуеноста што снимил 230 филмови, па никако да се решат да стапат во сериозна врска со надалеку познатиот актер за возрасни филм но знаејќи ги Македонките се плашат од озборување, па така Карло се обрати кај најпознатиот светски исцелител Иван да му помогне да му ги отфрли уроците и да му посака среќа и просперитет за женидба – вели Иван и му посакува среќа на Карло.
| | веќе видена | слични
3 копии

Еден од ретките македонски порно актери Карло Бос смета дека е урочен од женската популација, така што уроците му влијаеле на љубовниот живот. Тој веќе две години во Македонија се одмара без ангажман па решил да рипне во тавче. Проблемот за него било тоа што никако не можел да најде девојка за сериозна врска. Карло има снимено 230 филмови за возрасни, па затоа ниедна девојка не сака да има сериозна врска со него. Карло Бос за помош се обратил кај Иван исцелителот да му помогне да ги отфрли уроците и да му посака среќа и просперитет за женидба
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Под влијание на потопол влажен бран утре и во среда ќе биде облачно со врнежи претежно од дожд. Во западните делови се очекуваат обилни врнежи (локално над 40 ...
сите 272 | | | веќе видена

Бегството на екс премиерот Никола Груевски ја заостри политичката реторика помеѓу власта и опозицијата. СДСМ прстот го впери кон лидерот на ВМРО-ДПМНЕ. Според ...
сите 242 | | | веќе видена

По бегството на поранешниот премиер Никола Груевски само со лична карта, власта ќе бара начин на обвинетите, освен пасошот да им биде одземен и овој документ, ...
сите 228 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Порно актерот ,,КАРЛО БОС,, на исцелување кај ИВАН ИСЦЕЛИТЕЛ !

Од:
До кого (е-маил):
Порака: