Порно актерот ,,КАРЛО БОС,, на исцелување кај ИВАН ИСЦЕЛИТЕЛ !

2 копии

Познатиот и признат во светот единствениот македонец актер во филмовите за возрасни Гоце Гиновски алиас карло бос бил толку урочен од жените што уроците му влијаеле на лјубовниот живот веќе две години како е во Македонија, и какао се одмара без ангажман па решил да рипне во тавче но никако неможе да најде девојка за озбилно македонскиот менталитет е таков што македонките се изненадени од способностите на Карло и и прочуеноста што снимил 230 филмови, па никако да се решат да стапат во сериозна врска со надалеку познатиот актер за возрасни филм но знаејќи ги македонките се плашат од озборување па така карло се обрати кај најпознатиот Светски Исцелител Иван да му помогне да му ги отфрли уроците и да му посака среќа и просперитет за женидба!!
| | веќе видена | слични

Порноактерот Гоце Гиновски, алијас Карло Бос, бил толку урочен од жените што уроците му влијаеле на љубовниот живот веќе две години како е во Македонија. Додека одморал без ангажман, решил да рипне во тавче, но никако не можел да најде девојка за озбилно. Затоа решил помош да побара од Иван Исцелителот. „Македонскиот менталитет е таков што Македонките се изненадени од способностите на Карло и прочуеноста што снимил 230 филмови, па никако да се решат да стапат во сериозна врска со надалеку познатиот актер за возрасни филм но знаејќи ги Македонките се плашат од озборување, па така Карло се обрати кај најпознатиот светски исцелител Иван да му помогне да му ги отфрли уроците и да му посака среќа и просперитет за женидба – вели Иван и му посакува среќа на Карло.
| | веќе видена | слични
3 копии

Еден од ретките македонски порно актери Карло Бос смета дека е урочен од женската популација, така што уроците му влијаеле на љубовниот живот. Тој веќе две години во Македонија се одмара без ангажман па решил да рипне во тавче. Проблемот за него било тоа што никако не можел да најде девојка за сериозна врска. Карло има снимено 230 филмови за возрасни, па затоа ниедна девојка не сака да има сериозна врска со него. Карло Бос за помош се обратил кај Иван исцелителот да му помогне да ги отфрли уроците и да му посака среќа и просперитет за женидба
| | веќе видена | слични

Останато

Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
сите 225 | | | веќе видена

Дали потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири прави пуч во ИВЗ или во партијата? Во екот на изборната кампања Зекири бара чистка во неговата матична партија, а ...
сите 365 | | | веќе видена

Како исходот од првиот круг на македонските претседателски избори ќе влијае на политичките елити, на вториот круг, и воопшто на политичката ситуација во ...
сите 290 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Порно актерот ,,КАРЛО БОС,, на исцелување кај ИВАН ИСЦЕЛИТЕЛ !

Од:
До кого (е-маил):
Порака: