Карлеуша распали по Евровизија: Победата на Марија треба да е шаблон и да се кокетира со ЛГБТ популацијата!


Српската евровизиска претставничка Невена Божовиќ , успеа да се пласира во евровизиското финале, но не и да ја израдува Јелена Карлеуша. Пејачката во свој стил ...
| | веќе видена | слични

На првата полуфинална вечер, настапуваше и српската преставничка на Евровизија. Невена Божовиќ се претстави со песната „Круна“ и успеа да се пласира во ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша се појави на снимањето на новата емисија од „Ѕвездите на Гранд“ во краток фустан код кој за малку не и се виде долната облека. Како и досега, ...
| | веќе видена | слични

Карлеуша е позната по тоа која дава огромни суми пари кога е во прашање брендирана гардароба.Пеачката одвојува и по неколку илјади евра за едно парче облека од ...
| | веќе видена | слични

Нови детали на српската естрада. Имено, Јелена Карлеуша на судењето со Цеца Ражнатовиќ кое се одржа на 8ми мај во Првиот основен суд барала друг судија, по што ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша никако да престане да им „боде“ очи на медиумите кои неуморно секојдневно пишуваат за неа. Овој пат таа целото внимание го ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша, на судењето со Цеца Ражњатовиќ, што се одржа на 8 мај во Основниот суд 1, побарала иземање на судијата, но нејзиното барање било одбиено. На ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ го покажа својот нов изглед, кој не помина незабележан ниту кај јавноста, ниту кај медиумите. Таа ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша се појави во целосно новo издание на снимањето на Ѕвездите на Гранд. Таа носеше нова фриура, па гордо се прошета до студиото, додека сите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови, ...
сите 167 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски и претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Талат Џафери на денешната средба го посочиле значењето на ...
сите 228 | | | веќе видена

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 71 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 84 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски денеска се сретна со амбасадорот на Кралството Шведска во нашата земја Матс Стафансон. Двајцата соговорници, како што ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша распали по Евровизија: Победата на Марија треба да е шаблон и да се кокетира со ЛГБТ популацијата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: