Карлеуша му се нафрли на српски папарацо и го плукна во лице (ВИДЕО)


2 копии

Јелена Карлеуша во финалето на Ѕвездите на Гранд дојде во тиркизен фустан целосно отворен одзади, толку многу што и се гледаше и задникот. Карлеуша која е ...
| | веќе видена | слични

Заврши уште една сезона од музичкото талент шоу „Ѕвездите ранд“ а жсо тоа и кавгите и скандалите меѓу жири комисијата. Иако постојано е провокативна и без ...
| | веќе видена | слични

Карлеуша за финалето на “Ѕвездите на Гранд дошла во провикативен фустан кој бил целосно отворен отпозади со што и се видел зад*икот.Јелена која беше постојан ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито, ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на финалето од Ѕвездите на Гранд правеше селфи, кога тоа го фати камерата, на телефонот на Јелена пристигна и порака од нејзината колешка ...
| | веќе видена | слични

Вера Хорват во својата исповед за српски Курир раскажала низ што се поминала за време на својата 10-годишна работа во семејната куќа на Јелена Карлеуша и Душко ...
| | веќе видена | слични

Дадилката која ги чувала децата на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, Вера Хорват во интервју за српските медиуми изјавила дека пејачката се иживувала над неа од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 1178 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 441 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша му се нафрли на српски папарацо и го плукна во лице (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: