Карлеуша ја крена маичката и со еден потег им ги затвори устите на сите кои коментираат дека се здебелила


4 копии

Јелена Карлеуша решила да им ги затне устите на сите кои и упатуваа негативни критики на сметка на линијата. Имено, Карлеуша на нејзиниот Инстаграм објавила ...
| | веќе видена | слични

Кога се работи за Јелена Карлеуша јавноста веќе навикна да се шокира од нејзиниот изглед и бруталност. Така беше и овој пат откако пејачката се појави без гаќи ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на последното снимање на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд се појави во досега најпровокативното издание по кое е запаметена. Иако одамна и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јасно е дека изглед на просечна дама никогаш нема да видиме кај српската поп-пејачка Јелена Карлеуша. Токму затоа таа гордо стои на врвот како една од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за туризам, Елена Кундура, иако важи за една од најубавите средновечни жени во Грција синоќа пред полноќ беше известена дека е исклучена како член ...
сите 681 | | | веќе видена

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 210 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на скандолозната афера која го тресе Балканот со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Душко Тошиќ да ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша ја крена маичката и со еден потег им ги затвори устите на сите кои коментираат дека се здебелила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: