Шок: Карлеуша во среде емисија откри како го отрула мажот!


3 копии

Јелена Карлеуша секоја сабота атмосферата во Ѕвездите на Гранд ја доведува до вжештување. Во епизодата која ќе биде емитувана, ЈК раскажала како го „отрула“ својот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ. Сакајќи на сите да им открие колку Душко ја сака, Јелена на колегите во жирито им раскажала како изгледало кога таа еднаш му готвела. -Јас на мојот Душко му готвев само еднаш. Шпагети со смрзнат џигер. Мојот Душко изеде се. Тоа што му се слоши на натпреварот е друга работа -раскажала ЈК, а членовите на жирито се валкале од смеа.
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога се работи за Јелена Карлеуша јавноста веќе навикна да се шокира од нејзиниот изглед и бруталност.Така беше и овој пат откако пејачката се појави без гаќи на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд", а освен тоа не носеше ниту градник на себе.Оваа комбинација уште еднаш само ја потврди сексапилноста со која зрачи.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша се обидела да ја убеди својата колешка Марија Шерифовиќ да престане да јаде месо. Таа ѝ испратила снимка од која Шерифовиќ прилично се вознемирила. Веднаш потоа почнале кавги на социјалните мрежи. „Јелена брате, па сега прекинав со месото. Што ти е? И така сум целата катастрофа“, напишала Марија. „Па што е проблемот? Ајде да не јадеме животни! Ова е страшно!“, почнала со убедувањата Јелена. „Свинско не јадам, бифтек еднаш во 6 месеци, јадам само пилешко“, била искрена Марија. Карлеуша потоа ја прокоментирала и снимката со животните, а Марија ѝ одговорила дека едноставно тоа е нешто што не може да се промени. „Можеме ако сакаме! Мораме“, била упорна во убедувањата Карлеуша. „Ти и јас да ја прекинеме светската месна индустрија? Карлеуша, дали си дувала лепак од утринава?“, Шерифовиќ ја прашала во коментар својата колешка.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на последното снимање на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд се појави во досега најпровокативното издание по кое е запаметена. Иако одамна и фановите и колегите на Јеца се навикнати на нејзниот имиџ таа сепак ги надмина границите. Саша Поповиќ остана шокиран, но не се огласи јавно. За Карлеуша секогаш се зборува и ќе се зборува низ чаршиските муабети. Во продолжение погледнете дел од фотографиите кои се достапни за публиката, ексклузивно пред новата премиера на шоуто Ѕвездите на Гранд.
| | веќе видена | слични

Имено, ЈК објавила фотографија на која изгледа како Барбика, а нејзината фотографија за помалку од 24 часа собрала дури 100 000 лајкови. Јелена позирала во сина креација со розови детали, која ја потпишува хрватски дизајнер со кој пејачката често соработува. Инстаграм буквално се запали од лајковите и комплиментите кои не запираат да се редат под фотографијата на Јелена. 
| | веќе видена | слични

Расправата во „Ѕвездите на Гранд“ се вообичаени, а во новата емисија на ова популарно натпреварување главните актери биле Аца Лукас и Јелена Карлеуша. „Јас секогаш правам гримаса кога ќе кажеш: Ти никогаш нема да бидеш ѕвезда“. „Тоа не може да се знае“, ѝ посочил Аца Лукас на Јелена Карлеуша. „Дали можеш ти со една жена да воспоставиш нормална комуникација или…“, му одговорила Карлеуша. „Па не можам кога сите вие сте брбливки“, ѝ одговорил Лукас.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните откако објави брутално провокативна фотографија од нејзиниот гол задник. Пејачката објави црно бела фотографија на која во прв план е нејзиниот гол задник и долгата руса коса. -Кој дел од „јас сум кралица“ не ви е јасен? Ги праша фановите пејачката, а фановите веднаш и возвратија со илјадници коментари.
| | веќе видена | слични
2 копии

Навикнавме да гледаме фотографии од познатите личности на кои тие изгледаат совршено. Карлеуша, без сомнение, е една од најзгодните познати жени од Балканот. Секогаш провокативна и секси. Облините, кои додуша не сеа природни, секако дека ги има, но како изгледаат во реалност? Еве фотка на која пејачката е „средена” и како навистина изгледа. Карлеуша е кралица на шок изгледи Секој следен ден е поглед кон нова шокантна фотографија од ексцентричниот и брутално провокативен изглед на Јелена кој скоро и да не е наменет за очите на помлади од 18 години. https://www.instagram.com/p/BiX3oupFepZ/?utm_source=ig_embed https://instagram.com/p/BiX5OpEltkz/?utm_source=ig_embed
| | веќе видена | слични

Јасно е дека изглед на просечна дама никогаш нема да видиме кај српската поп-пејачка Јелена Карлеуша. Токму затоа таа гордо стои на врвот како една од најатрактивните и најпопуларните на српската естрада. За да се биде таков, треба тим, пари и секако оригиналност, а тоа воопшто не и недостига. Секој следен ден е поглед кон нова шокантна фотографија од ексцентричниот и брутално провокативен изглед на Јелена кој скоро и да не е наменет за очите на помлади од 18 години. Овој пат нејзиниот изглед беа чизми со принт од долари, како и такви гаќички. Како што е ред, Јелена провоцираше најжестоко што знае и умее. Loading…
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша секогаш ја изненадува јавноста. И овој пат таа објави нова фотографија која предизвика коментари. Пејачката се фотографирала легната на кревет, во секси поза и со чизми до бутовите, дизајнирани со банкноти од сто долари. И овој пат таа го постигна ефектот, па доби комплименти од своите обожаватели.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 495 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп му се заканил на Иран со уништување ако ги нападне американските интереси. Ако Иран сака да се бори, тоа и официјално ќе ...
сите 121 | | | веќе видена

Моментната „војна на зборови“ помеѓу Иран и САД има многу сличности со онаа од 2017 година, кога американската администрација ја користеше истата стратегија ...
сите 64 | | | веќе видена

Пред да започне годинешната Евровизија 2019 во тел Авив, дел од македонските медиуми, меѓу кои и нашиот портал Вистина.ком.мк ги објави имињата на најавените ...
сите 96 | | | веќе видена

Во ЈЗУ Центар за јавно здравје регистрирани се шест новозаболени од мали сипаници од кои две се бебиња под шест месеци, останатите четворица се возрасни на 31 ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шок: Карлеуша во среде емисија откри како го отрула мажот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: