Кардашијан повторно ограбена


3 копии
2 копии

Француските полициски службеници потврдија дека уапсиле 16 лица поврзани со кражбата на Ким Кардашијан во Париз. Овој пат, кражбата доби сосема ново сценарио. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По неколкумесечниот молк и повлекување од јавноста, Ким Кардашијан конечно се отвори за трауматичното искуство кога беше ограбена во хотелска соба во Париз. Во ...
| | веќе видена | слични

Француската полиција уапси неколкумина како осомничени за грабежот врз старлетата Ким Кардашијан што се случи во Париз.Уапсени беа 17 луѓе од кои 3 се жени, а ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Залудно преку некои неаргументирани пресуди СДСМ се обидува од заплашените судии да добие ветар во грб и да ја манипулира јавноста дека сите се исти, регира ...
сите 98 | | | веќе видена

Абдул Рахман Мешках (18), кој уби две жени и рани осум лица, се изјасни виновен, но негираше дека нападите му биле мотивирани од тероризам, наведе неговиот ...
сите 157 | | | веќе видена

Вчера беше трет ден како гореше и се гасеше дивата депонија во Тетово, каде што дежураат возила на противпожарната служба и на јавното комунално претпријатие. ...
сите 26 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот на РМ, Ѓорге Иванов, одговори на реакцијата на Министерството за одбрана на неговиот говор на прославата на Денот на Армијата. ...
сите 158 | | | веќе видена

„Транспаренси Интернешнел“ – Македонија и Центарот за економски развој (ЦЕР) бараат од Собранието да донесе измени во Законот за пратеници и да усвои Законик ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кардашијан повторно ограбена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: