Карактеристиките поради кои ги сакаме Девиците: Важат за ситничари, но имаат прекрасни квалитети!

За Девиците многу често се вели дека се ситничари, невротични и критични, а под површината кријат прекрасни квалитети. Ако досега не ве привлекла Девица, кога ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако референдумот е успешен и ако мнозинството граѓани се изјаснат „за" дека го поддржуваат сето ова, тогаш ситуацијата е јасна, односно, ако бидат исполнети ...
сите 319 | | | веќе видена

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 100 | | | веќе видена

Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
сите 96 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карактеристиките поради кои ги сакаме Девиците: Важат за ситничари, но имаат прекрасни квалитети!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: