Капут на врзување за елегантен изглед во зима


Останато

Решеност да оди до крај за Договорот од Преспа изрази грчкиот премиер Алексис Ципрас, порачувајќи дека исто како што соседите не се повлекоа, така и Грција ...
сите 403 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон и предлага „нов договор“ на нацијата за излез од кризата со протестите на „жолтите елеци“, во предвечерјето на ...
сите 179 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека денеска до 10:00 часот на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје се хоспитализирани уште две ...
сите 162 | | | веќе видена

Скопје, 12. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Во рамките на внатрешната контрола, извршена во сите здравствени домови во државата, пронајдени се 635 кутии од МРП ...
сите 163 | | | веќе видена

Прекин на делумната блокада на американската влада, предизвикана од барањето на претседателот Доналд Трамп за5,7 милијарди долари за изградба на ѕид долж ...
сите 162 | | | веќе видена

Американскиот амбасадор во Германија Ричард Гренал е во изолација. Средби со него избегнуваат од германската владејачка елита, објави Шпигел. Таквото ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Капут на врзување за елегантен изглед во зима

Од:
До кого (е-маил):
Порака: