Хуго Лорис излегол на вечера со ѕвездите на Арсенал и Челси и завршил зад решетки

Голманот на Тотенхем, Хуго Лорис утрово бил приведен откако полицијата во Лондон го фатила дека вози во алкохолозирана состојба Англија Подготовките на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голманот на Тотенхем, Уго Лорис по се изгледа ќе ја загуби капитенската лента откако беше уапсен во Лондон поради возење во алкохолизирана состојба. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Голманот и капитен на Тотенхем, Иго Лорис, упати јавно извинување до семејството, соиграчите, управата и навивачите на клубот, откако вчера беше приведен ...
| | веќе видена | слични

Неговото однесување не го прифатија најдобро во Северен Лондон. Како што е понзато, Уго Љорис е фатен како вози под дејство на алкохол. Него полицијата го фати ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 182 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, преку статус на Фејсбук го коментираше бегството на екс премиерот и почесен претседател на партијата, Никола ...
сите 65 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 86 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 136 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 97 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хуго Лорис излегол на вечера со ѕвездите на Арсенал и Челси и завршил зад решетки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: