Хорор после лет во авион: Жена заспала во кабината, а кога се разбудила не можела да поверува што гледа

Главниот извршен директор на „Air Canada“, изјавил дека го испитува случајот кога екипажот оставил во кабината на авионот една патничка која останала таму ...
| | веќе видена | слични

Канаѓанката Тифани Адамс тврди дека била оставена сама во изгаснат и заклучен авион на „Ер Канада“, откако заспала во текот на летот на релацијата Квебек – ...
| | веќе видена | слични

Тифани Адамс, која патувала со авион од Квебек до Торонто, за време на 90-минутниот лет решила малку да дремне и за таа цел ги искористила задните празни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Утрово понесете со себе чадор. Метеоролозите предвидуваат дожд и посвежо време. Според управата за хидрометеоролошки работи денеска не очекува претежно облачно ...
сите 319 | | | веќе видена

Постои опасност Европа „да се освести многу доцна“ доколку се обидува да го спаси договорот со Иран за неговата нуклеарна програма, изјави израелскиот премиер ...
сите 126 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 143 | | | веќе видена

Целиот регион ја слави победата на Новак Ѓоковиќ, фановите се пресреќни и се радуваат за победата на Ноле.Ве потсетуваме на едно ретро видео, кога двајца мажи ...
сите 279 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 218 | | | веќе видена

Засега присуство е најавено од ДУИ и Алијансата за Албанците, додека ВМРО-ДПМНЕ остана на ставот дека доколку се одржува лидерска средба прва тема треба да ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хорор после лет во авион: Жена заспала во кабината, а кога се разбудила не можела да поверува што гледа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: