Kамионџија ќе одговара за смрт на пешак


7 копии
2 копии

Го запрел својот автомобил среде пешачки премин, а потоа еден пешак направил нешто што долго ќе го памти… Погледнете како му се одмаздил пешакот:
| | веќе видена | слични

Останато

Полицијата и велешкото Основно јавно обвинителство сѐ уште ги утврдуваат причините за несреќата што се случи на автопатот Скопје-Велес, во која беа повредени ...
сите 261 | | | веќе видена

Набрзо откако во понеделникот беше објавено дека каталонската полиција го уапсила 22-годишниот Јунес Абујакуб, осомничен за терористичкиот напад со комбе од ...
сите 448 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 161 | | | веќе видена

Жители од неколку села кои гравитираат околу депонијата Русино, синоќа го блокираа транспортот и депонирањето на комунален смет од тетовскиот регион. Тие се ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Kамионџија ќе одговара за смрт на пешак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: