Какво време ќе имаме утре?


2 копии
25 копии
7 копии
3 копии
8 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 342 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Какво време ќе имаме утре?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: