Инспекција утврдила пропусти кај наставници во училиште во чиј двор се случи тепачка во Неготино


8 копии

Утврдени се некои потфрлувања во однос на работењето на одделни одделенски раководители, кои педагошката евиденција ја воделе со пропусти. Ова го покажал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пропусти кај наставниците од неготинското училиште, каде минатата недела се случи тепачка меѓу три ученички, утврдил просветниот инспектор. Телевизија 24 ...
| | веќе видена | слични

Обезбедувањето во училиштето Гоце Делчев во Неготино каде две ученички брутално тепаа малолетничка не стигнале на време да го спречат инцидентот. Тепачката ...
| | веќе видена | слични

Помеѓу ученичките кои ја тепаа и кубеа нивната соученичка и претходно имало проблеми, но проблемот останал помеѓу одделенските наставници. Тинејџерките кои ...
| | веќе видена | слични

Бруталното претепување на 14 годишното девојче во дворот на основното училиште Гоце Делчев во Неготино и натаму ја бранува јавноста. Професори, социјални ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Инаку, во дворот на оу „Гоце Делчев“ во Неготино две ученички брутално тепаа и влечеа за коса нивна соученичка и тоа во присуство на други деца кои набљудувале ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Министерството за образование и наука го осудува инцидентот со ученичките кои брутално се тепаа во дворот на „ОУ гоце Делчев“ во Неготино. Министерката Рената ...
| | веќе видена | слични

Љубовна караница за момче најверојатно била причината за бруталното претепување на 14 годишно девојче во дворот на основното училиште Гоце Делчев во Неготино. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

-Родителот на едното девојче кое беше дел од немилиот настан веќе дојде на разговор во училиштето, додека родителите на другите две ученички треба да дојдат на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Кочани вчера беше одржан протестен марш организиран од страна на ВМРО-ДПМНЕ. Пред граѓаните се обрати лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Инспекција утврдила пропусти кај наставници во училиште во чиј двор се случи тепачка во Неготино

Од:
До кого (е-маил):
Порака: