Како се создаваше Garelli XO' 50

Придушено светло, секси француската музика и сенките на два Garelli 125 скутери е рекламата за новиот модел, Garelli XO' 50. Рекламата прв пат беше претставена на минатогодишното мото шоѕ EICMA и веднаш беше забранета за пошироко преставување. За што станува збор, погледнете и самите. Видео: видеото има содржина која може да ја вознемири младата публика :) ArtCreative Design and Custom coding
| | веќе видена | слични

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 450 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 110 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како се создаваше Garelli XO' 50

Од:
До кого (е-маил):
Порака: