Парфем со мирис на крв од Лејди Гага

Контроверзната поп-ѕвезда Лејди Гага е подготвена повторно да шокира. Пејачката вели дека дизајнирала парфем кој ќе мириса на крв и на сперма. Ѕвездата која брзо успеа да се запише на листата на скандалозни славни личности, изгледа на најдобар можен начин го решила прашањето на маркетингот за новиот албум. Минатата недела се појави вест дека се свршила, а сега проговори за парфемот, чие излегување го најави уште пред четири месеци. Ако кон ова се додаде и костимот од месо, со шеширче од шницли во кој се појави на доделување на награда, логично се надоврзува прашањето што е следно.
| | веќе видена | слични

Лејди Гага не застанува однесувањето кое постојано ја провоцира јавноста. Овојпат најави дека ќе извади свој парфем. Но не би била Лејди Гага ако во сето ова не наидеме на нешто што би не шокирало. Наводно таа побарала од стручните лица кои се задолжени за правење на парфемот тој да има нота на телесни течности и тоа на крв и сперма. За промовирање на парфемот со нејзин потпис соработува со Коти, кои го најавија неговото излегување за почетокот на 2012. Останува да видиме дали станува збор за маркетиншки трик или пак Лејди Гага ќе си го одржи зборот. Ќе дознаеме наредната година. Познавајќи ја неа, со задоволство ќе се залага да им овозможи на своите мали чудовишта, како што си го нарекува своите обожаватели, да мирисаат на крв и сперма за лејди гага манијата да ја чувствуваат и на себе.
| | веќе видена | слични

После многу скандалозни потези кои и донесоа светска слава, контроверзната пеачка Lady GaGa сега направи уште еден шокантен чекор и сите не зачуди со својата изјава. Покрај тоа што таа го најавила долгоочекуваниот албум, Lady GaGa на своите најверни фанови им ветила и парфем со нејзин потпис. Меѓутоа овој парфем ќе биде навистина специјален, бидејќи ќе имал мирис на крв и сперма.
| | веќе видена | слични

Останато

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното издание на Click Plus не даде одговор на прашањето што доколку референдумот биде успешен, односно дали ...
сите 282 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 87 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Парфем со мирис на крв од Лејди Гага

Од:
До кого (е-маил):
Порака: