(фото)вака растат денешните деца


Дали некогаш ви се случило да прднете на некое јавно место, или пак, пред друштвото? Еве неколку примери како да се извлечете од оваа непријатна ситуација. « Претходно Вака изгледа интимниот свет на денешните парови
| | веќе видена | слични

Изминативе неколку години, сите сме зависници од социјалните мрежи. Тие станаа нераскинлив дел од нашето секојдневие. Ова хумористично видео дава реална слика за интимниот свет на денешните современи двојки. « Претходно Кус документарен филм за Париз Следно » Како да се оправдате доколку прднете на јавно место?
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 50 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(фото)вака растат денешните деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: