Овен Вилсон ја прекина врската со мајката на неговиот син

Овен Вилсон и неговата невенчана сопруга Џејн наводно ја прекинаја врската откако пред пет месеци добија син. Џејн сакала да се венча со Овен, но тој сакал повеќе слобода. Наводно Џејн веќе се преселила со синот во Њујорл, а Вилсон останал во Калифрнија.
| | веќе видена | слични

Зависи кој што сака од врската, но доколку со партнерот сакате да го поминете остатокот од животот, бидете внимателни. Иако во вашите очи е совршен, можеби тоа е неговиот најголем страв. Како да го препознаете? Др. Пем Спар , анализирајќи ја ситуацијата на славните личности, како онаа на Џорџ Клуни и Овен Вилсон, каде ги оставаат своите девојки пред „свршен чин“, односно се покрај нив се додека не се спомене терминот „брак“, а потоа како „муви без глави“ бегаат, вели: „Иако можеби поубавите половини на горенаведените мажи биле шокирани по нивната одлука да ги остават, изгледа дека тоа и можеле да го очекуваат. Тие се класични бракофоби“. Долга листа на бивши девојки Како што вели др. Спар, ова е првиот знак по кој ќе препознаете дека се работи за бракофоб, кој никогаш нема или не сака да се смири. Тој е во врска, сè додека партнерката не почне да ги споделува своите најдлабоки чувства со него. Од тој момент, за неа едноставно нема место во неговиот живот. Со оглед на тоа што жените почесто сонуваат за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американскиот секретар за одбрана Џејмс Матис вели дека референдумот на 30 септември е најважното гласање во историјата на македонската нација и дека треба да ...
сите 171 | | | веќе видена

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 158 | | | веќе видена

Претерувањето е дел од нашиот менталитет. Па така, што би рекол мојот пријател Велија, деновиве се претера и со емитувањето изјави на познати јавни личности, ...
сите 113 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 120 | | | веќе видена

Eвроатлантската иднина на државата, актуелните политички случувања во државата, како и претстојниот референдум беа темите на кои денеска претседателот на ...
сите 202 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 12 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овен Вилсон ја прекина врската со мајката на неговиот син

Од:
До кого (е-маил):
Порака: