Kaj жител од Форино пронајден хероин

2 копии
7 копии
2 копии

Мајка пријавила дека нејзината петнаесет годишна ќерка била физички нападната од седумнаесетгодишник.Настанот се случил синоќа околу 19 часот, кога според ...
| | веќе видена | слични

Тепачите ќе заработат кривична пријава. На 09.06.2019 година во 00.05 часот, на улицата „Серафим Китаноски,, во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физичка ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
11 копии

Останато

Американскиот државен секретар, Мајк Помпео, рече дека сака да изгради глобална коалиција против Иран за време на итните консултации на Блискиот Исток. Помпео ...
сите 188 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 73 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 210 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Kaj жител од Форино пронајден хероин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: