Кај Школка утре точно напладне собир за чист воздух


Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кај Школка утре точно напладне собир за чист воздух

Од:
До кого (е-маил):
Порака: