„Јадам леб и шеќер за да има за децата“, семејство преживува со 5 илјади денари месечно


6 копии

„Јадам леб и шеќер за да има за децата“, семејство преживува со 5 илјади денари месечно Трајче Конески и Моника Антевска, невенчани родители на 9-годишниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис, рече дека пратениците со јасно мнозинство треба да го изгласаат Преспанскиот договор, бидејќи, како што вели, ...
сите 564 | | | веќе видена

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 129 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 117 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Јадам леб и шеќер за да има за децата“, семејство преживува со 5 илјади денари месечно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: