Јувентус сака да го врати поранешниот играч

Јувентус сигурно ќе биде доста активен на пазарот ова лето. Старата дама во сезоната зад нас не успеа да ја освои титулата во Лигата на шампионите, што беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Медиумите во Италија утрово пренесуваат информација која го поврзува Пол Погба со враќање во редовите на Јувентус. „Кориере дело Спорт“ пишува дека францускиот ...
| | веќе видена | слични

Oдличните настапи во дресот на Јувентус му овозможија на Пол Погба да стане најскапо засилување во историјата на Манчестер Јунајтед (105 милиони евра). Меѓутоа ...
| | веќе видена | слични

Одличните игри во дресот на Јувентус овозможија Пол Погба да стане најскапото засилување во историјата на Манчестер Јунајтед (105 милиони евра). Сепак, на „Олд ...
| | веќе видена | слични

Доколку судиме по медиумските написи, Мирелем Пјаниќ е голема желба на ПСЖ веќе некое време. Парижаните моментално ја разгледуваат опцијата за летниот преоден ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот шампион Јувентус размислува за засилување на својата одбрана откако минатата сезона често имаше проблем во овој дел од тимот поради честите ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус сака да го врати поранешниот играч

Од:
До кого (е-маил):
Порака: