Трансфер вести : Барсa плаќа €115m за Гризман, Герет Бејл се сели во Јунајтед..


2 копии

Како што пишува „Мундо Депортиво“ Барселона го договорила трансферот на Клемент Леглет од Севиља! Според информациите на шпанскиот медиум, Ленглет ќе потпише ...
| | веќе видена | слични

Барселона договорила трансфер за Клемент Ленгле од Севиља. Французинот ќе потпише пет годишен договор со клубот, а Барселона него ќе му плати 35 милиони евра, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Ла Масија“ во последно време практично изгледа како супермаркет, а сега заминува и еден од најдобрите. Јувентус и официјално ја извести Барселона дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Каталонскиот весник „Мундо Депортово“, кој важи за близок до Барселона, тврди дека Каталонците постигнале договор со Севилја за трансфер на дефанзивецот Клеман ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трансфер вести : Барсa плаќа €115m за Гризман, Герет Бејл се сели во Јунајтед..

Од:
До кого (е-маил):
Порака: