Јувентус испрати прва понуда за Заниоло


Повремениот француски репрезентативец, Адриен Рабио денеска и официјално беше претставен како ново засилување на калчолигашот Јувентус, тим во кој пристигна ...
| | веќе видена | слични

Денеска на официјална прес конференција како нов фудбалер на Јувентус беше презентиран францускиот интернационалец, Адриен Рабио. Рабио кој речиси шест месеци ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Инфекцијата е раширена во сите делови на градот и нема познати кластери, вели д-р Александар Стојанов директор на Центарот за јавно здравје Скопје. Во моментов ...
сите 191 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски беше во посета на Петровец каде што истакна дека Македонија во моментов е окупирана од, како што рече, целосно ...
сите 364 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 85 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус испрати прва понуда за Заниоло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: