Јувентус фаворит за потписот на Де Лихт


4 копии

Еден од најпосакуваните млади играчи на големата сцена е капитенот на холандскиот прволигаш Ајакс, Матијс Де Лихт. Интерес за него има од сите големи екипи ...
| | веќе видена | слични

Првиот голман на холанскиот прволигаш Ајакс, Андре Онана откри во кој клуб посакува да заврши неговиот соиграч Матијс Де Лихт. Де Лихт иако има 19 години е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Капитенот на Ајакс, Матијас де Лихт важи за еден од најталентираните дефанзивцо во светот и за него буквално се „тепаат“ европските гиганти. Веќе подолго време ...
| | веќе видена | слични

Се поизвесно е дека на лето ќе останат без капитенот. Матијас Де Лихт вчера стана најмладиот капитен во историјата од нокаут фазата од Лигата на шампионите. ...
| | веќе видена | слични

Според информациите на новинарот на „Калчомеркато“, Фабрицио Романо, спортскиот директор на Јувентус, Фабио Партичи во овие моменти е во Амстердам и ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус фаворит за потписот на Де Лихт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: